Martin Snášel

martin_snaselMartin Snášel začal pracovat jako trenér v roce 1998 a patří mezi první osobnosti, které u nás začali propagovat nejen efektivní propojení silově-kondičního tréninku s fyzioterapií, ale i řízenou aplikací diagnostiky a udržitelně progresivních principů v silově-kondičním tréninku. V roce 2011 založil internetový magazín a společnost CORE TRAINING (www.coretraining.cz) , kde již překročil počet 400 článků. V roce 2012 byl prvním, kdo prošel certifikací FMS. FMS následně zaštítil v rámci Česko/Slovenské sekce a pořádal první kurzy této mezinárodní certifikace (www.functionalmovementsystems.cz). V roce 2015 otevřel vlastní pohybové a silové centrum CORE GYM (www.core-gym.cz) a zveřejnil vlastní integrovaný cvičební systém na prevenci a nápravu páteře FSU (www.functionalspine.cz). V témže roce jsem se stal organizátorem prvních DNS sport kurzů v České republice.Od roku 2017 je Head Managerem EPI pro Česko a Slovensko ( Elite performance institute www.epi-czech.cz / www.epi-slovakia.sk ). Jako zatím poslední projekt vypracoval diagnostický preventivně-nápravný koncept pro amatérské a profesionální sportovce 3S diagnostika (www.3sd.cz ).

Jeho hlavní zaměření se dlouhá léta stále více zaměřuje na funkční diagnostiku, která je jeho denním chlebem, kde eviduje skoro 5000 diagnostik www.funkcnidiagnostika.cz

Za již 21 let praxe mu rukami prošla skutečně velká řada běžných lidí, známých či méně známých profesionálních či amatérských sportovců a sportovních týmů.Poslední roky pracuji především v oblasti lektorství, konzultace, publikační činnosti a kromě 9 let přispívání článků (Nyní přes 400 článků) do svého internetového magazínu www.coretraining.cz, přispívá i do celé řady mnoha jiných známých i méně známých webů a periodik.